Piękny apartament z kominkiem

Jeśli w apartamencie jest kominek to ma on o wiele większe obłożenie niż zwykły apartament. Oczywiście to na czas zimy wtedy, kiedy jest zimno i można się przy takim kominku ogrzać, ale też spędzić miłe chwile. Jeśli szukamy takiego apartamentu to trzeba będzie przeglądać wiele ofert zanim natrafimy na coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Wtedy będzie można zrobić rezerwacje i cieszyć się miłymi chwilami. Najczęściej takie apartamenty przeznaczone są dla dwóch osób, bo chodzi tutaj o romantyczne chwile. Chcemy odpocząć od rodziny, dzieci i znajomych, dlatego jedziemy we dwoje. Im lepsze miejsce wybierzemy tym bardziej będziemy zadowoleni. To musi być takie miejsce, które pozwoli nam naładować swój akumulator. Wtedy wrócimy do pracy czy do nauki o wiele szczęśliwsi, dlatego szukamy tak długo takiego wyjątkowego miejsca aż wreszcie na nie natrafimy.

Apartament Kasjopea

To właśnie jest miejsce, które trzeba wziąć pod uwagę, jeśli zależy nam na czymś niesamowicie klimatycznym i wyjątkowym. Mamy tutaj miejsce dla dwóch osób, a powierzchnia apartamentu to siedemdziesiąt metrów kwadratowych. W salonie znajduje się narażona sofa, stół, piano no i kominek. Właśnie ten kominek nadaj temu pomieszczeniu czegoś niepowtarzalnego i dlatego jeśli chcemy wybrać sobie jakieś romantyczne miejsce to ten apartament idealnie się do tego nadaje. Na życzenie można zamówić sobie do ogrodu mini basen i wtedy jeszcze bardziej romantycznie spędzimy czas. W salonie mamy wydzielony aneks kuchenny. Jest również garderoba, łazienka i taras. Warto zarezerwować sobie już teraz ten apartament, bo prezentuje się bardzo dobrze.

 

Będziemy bardzo zadowoleni, jeśli spędzimy tam, chociaż jedną noc. Im dłużej tym oczywiście lepiej. Film oraz zdjęcie z tego apartamentu można już teraz zobaczyć na stronie internetowej jar400.pl apartamenty z kominkiem. Wystarczy zerknąć na ten apartament żeby się w nim zakochać, bo jest naprawdę wyjątkowy. Jeśli mamy w planach romantyczni wyjazd we dwoje to właśnie znaleźliśmy odpowiednie miejsce.