Rekiny oraz delfiny – nurkowanie w Egipcie

Egipt jest miejsce do nurkowania, które można polecić wszystkim i zawsze. To nie do opisania, co spotkamy pod wodą w tym miejscu. Można spotkać nawet kilka rodzajów rekinów, które pływają blisko nas. Jeśli ktoś lubi adrenalinę to warto tam pojechać i to wszystko zobaczyć na własne oczy.

Miejsce, które jest uważane za jedną z najlepszych na świecie do zobaczenia rekinów i delfinów pod wodą to rafa Deadalus i wyspy Brothers Island. Tam znajduje się również wrak Salem Expres. Miejsce jest tak wyjątkowe, że nawet w Australii nie zobaczymy tego, co tutaj. Egipt jest, blisko dlatego warto byłoby zorganizować sobie taki wyjazd, a przekonamy się jak to wszystko wygląda. Na pewno będziemy tym zachwyceni jak wiele osób, które już na takiej wyprawie byli. Wyspa ma coś w sobie, co nam się spodoba, a jeśli zejdziemy pod wodę i będziemy mogli pływa razem z delfinami to czy może być coś ciekawszego? Na pewno nie, dlatego warto tam bardzo szybko pojechać, ale tylko na zorganizowany wyjazd.

Profesjonalny wyjazd nurkowy do Egiptu

W cenę mamy wliczony przelot z Warszawy. Oczywiście jest również w cenie transfer z lotniska oraz pobyć przez 7 dni na łodzi. Na łodzi mamy pełne wyżywienie i pełną gamę napojów. Przewidzianych jest do czterech nurkowań dziennie i to jednym z dziesięciu najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Mamy w cenie butle, balas, obsługę i lokalnego przewodnika. To będzie jeden z najlepszych wyjazdów w naszym życiu i jestem tak blisko naszego zasięgu, że naprawdę warto będzie z tego skorzystać. Super rafa, rekiny i delfiny to wszystko mamy również w cenię jak i pogodę, która zawsze w Egipcie jest piękna. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim wyjazdem to więcej informacji znajdzie na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/safari-nurkowe-na-rekiny-i-delfiny-daedalus-i-brothers/. Te zdjęcia zachęcą każdego z nas do wyjazdu do Egiptu, dlatego trzeba bardzo szybko zapisać się do grupy, która ma leci. Ilość miejsc jest ograniczona, a chętnych bardzo, ale to bardzo dużo.